Search
Açık Kaynak e-Ticaret Alt Yapıları ile Entegrasyon

Asseco SEE’nin 17 yıllık e-ticaret bilgi birikimden doğan Paratika Sanal POS, açık kaynaklı e-ticaret altyapıları ile entegre oldu. OpenCart, PrestaShop, WooCommerce, Joomla!, ve WHMCS e-ticaret websitesi kullanıcıları Paratika ile daha hızlı, kolay ve pratik ödeme alabilecekler.

OpenCart

En çok tercih edilen ücretsiz e-ticaret açık kaynak platformlarından olan OpenCart, işiniz için ihtiyacınız olan herşeyi size sunuyor. 13,000’den fazla modülü, hazır temaları ve kolay kurulum sayesinde, e-ticaret işletmeleri websitelerini kolaylıkla kurabilir. OpenCart kullanıyorsanız, e-ödeme iş ortağınız Paratika ile entegre olup, hızlı, kolay ve pratik ödeme alabilirsiniz.

PrestaShop

1,000,000 üyesi ve 270,000 mağazası ile ücretsiz e-ticaret platformu PrestaShop, farklı sektörler için hazır temaları ile öne çıkıyor. Ayrıca, 2016’da Avrupa’nın en hızlı gelişen 5000 şirket listesinde yer almıştır. Eğer e-ticaret altyapınız PrestaShop ile çalışıyorsa, Paratika sanal POS ile de e-ödemeleri daha hızlı, kolay ve pratik alabilirsiniz.

Woocommerce

2008’de kurulan Woocommerce, WordPress ile entegre çalışıyor. İşletmenize uygun bir e-ticaret sitesini esnek altyapısı ile tercihlerinize göre hazırlayabilirsiniz. Ayrıca, vergi ödemeleri ve stok kontrolü fonksiyonları ile Woocommerce öne çıkıyor. Woocommerce ile çalışan e-ticaret sitenizi Paratika sanal POS ile entegre ederek ödemelerinizi daha hızlı, kolay ve pratik alabilirsiniz.

Joomla!

Joomla! web siteleri ve güçlü çevrimiçi uygulamaları yapabileceğiniz ödüllü bir içerik yönetim sistemidir (İYS). Kolay kullanılabilirliği ve genişletilebilirliği dahil olmak üzere birçok özelliği ile Joomla! en fazla tutulan web sitesi yazılımıdır. Hepsinden iyisi, Joomla! herkesin özgürce ulaşabilabileceği açık kaynak bir çözümdür. Paratika sanal POS kullanıcıları, Joomla! altyapıları ile ödeme kabul edebilmektedir.

ShopPHP

Türkiye e-ticaret altyapısına özel hazırlanan alt yapı ile e-ticaret sitenizi modüller ve şablon dosyaları ile dilediğiniz gibi kişiselleştirebilir, kendi sunucunuzda ömür boyu kullanabilirsiniz. Üstelik, satın aldığınız ana sürüm boyunca güncel dosyaları ücretsiz alabilir, sürekli güncel kalabilirsiniz. Paratika sanal POS kullanıcıları, ShopPHP altyapıları ile ödeme kabul edebilmektedir.

WHMCS

İnternette oldukça popüler yazılımlardan biri olan WHMCS, Paratika sanal POS ile entegre olabiliyor. WHMCS sistemine uyumlu hazırladığımız Paratika sanal POS ile entegrasyon işlemini kolaylıkla yapıp, hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

OXİ YAZILIM

Oxi Yazılım 2012 den beri E-Ticaret yazılım sektöründe uzmanlaşmış kadrosu ile en son teknolojileri takip ederek web ve mobil uygulama platformunda tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek kapasite ve yetkinliğe sahip bir yazılım şirketidir. PrestaShop, OpenCart, WooCommerce ve WHMCS gibi tüm açık kaynak kod yazılımlarına entegre edip sitenizden Paratika sanal POS ile hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.