Search
Sanal Pos
Paratika ile Daha Hızlı, Kolay ve Pratik Ödeme Alın

Artık Paratika Var!

Paratika ile yapacağınız tek bir sözleşme ile 7 markanın (Axess/Wings, Bonus, Cardfinans, Maximum, Paraf, World ve Bankkart) Sanal POS’una hızlıca sahip olabilirsiniz.

Entegrasyon konusunda alacağınız 7*24 destek ile Paratika Sanal POS’a kolay entegre olma avantajı!

Paratika ile Neler Elde Edersiniz ?

Kredi Kartlarına Taksit İmkanı ile Satış Hacminizi Artırın

Paratika Sanal POS, Axess, Bonus, Cardfinans, Maximum, Paraf, World ve Bankkart kredi kartlarına taksit altyapısı sunmaktadır. Böylece, bu kartların programlarına özel taksit imkanı ile satış hacminizi artırmanıza destek oluyoruz.

 

Nakit Akışı Yönetimini Kolayca Yapın
  • Birden fazla bankanın sanal POS’u ile e-ticaret hizmetleri verebilmeniz için her bir banka ile tek tek entegrasyon yapmanız gerekir.  Her bir bankaya ayrı ayrı komisyon ve ücret ödemek zorunda kalırsınız. Ayrıca, her bankanın farklı formatta gönderdiği mutabakat raporlarını konsolide etmek için ayrıca efor sarfedersiniz. E-ticaret sistemleri nakit akışı yönetimi zorlaşır.
  • Paratika ile e-ticaret hayatınız kolaylaşıyor. Paratika panelinden online olarak tüm işlemlerinizi kontrol edebilir tek bir formatta alacağınız mutabakat raporu ile e-ticaret işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.
  • Paratika ile yapılan tahsilatlar, koruma hesabında tutulur ve yapılan tahsilatlar ödeme vadesi sonunda hesaplarınıza aktarılır.
Sadece Kredi Kartı değil Banka Kartı Sahiplerini de Kaçırmayın
  • Günümüzde kredi kartı kullanmayan milyonlarca müşteri vardır. Paratika ile sadece banka kartı kullanan müşterilerinizden de ödeme alabilirsiniz. Böylece, kredi kartına ek olarak, daha fazla ödeme seçeneği sunmuş olur e-ticaret işlem hacminizi artırırsınız.
Dövizle Tahsilat Yapın
  • Paratika ile yurt dışı kredi kartı sahiplerine ilgili para birimi üzerinden online ödeme imkanı sunabilirsiniz. Dolar, Euro, Sterlin olarak tahsilat yapabilir; aynı döviz cinsi üzerinden tahsilatlarınızı hesabınıza aktarabilirsiniz.
  • Paratika ödeme altyapısında herhangi bir Sanal POS’un sistem problemi nedeniyle devre dışı kalması durumunda işlemler, otomatik olarak aktif başka bir Sanal POS’a yönlendirilir. Banka altyapısından kaynaklı problemlerde peşin tahsilatlarınızda ciro kaybı yaşamamış olursunuz.
Tek Panelden Kolaylıkla Mutabakat Yapın
  • Paratika online yönetim paneli ile anlık olarak finansal verilerinize ulaşabilir, satış ve tahsilat detaylarınızı izleyebilirsiniz.
  • Banka bazında mutabakata son! Paratika, tüm bankalar için yapılan tahsilatları tek formatta mutabakat dosyası oluşturarak mutabakat için efor sarfetmenizi engeller.
  • Esnek filtreleme altyapısı ile istediğiniz detayda finansal ve satış raporlarınızı tek bir panelden yöneterek vakit kaybetmezsiniz.
  • Dilerseniz de web servisimiz ile ihtiyaç duyduğunuz veri ve işlem raporlarını online olarak sisteminize entegre edebilir, Yönetim Paneli’ne giriş yapmadan da kullanabilirsiniz.

PARATİKA SANAL POS AVANTAJLARI

Ücretler ve tüm komisyon oranları için bizimle iletişime geçiniz.

6 kart markasına taksit özelliği

Tüm bankaların sanal POSundan ödeme alma

Tek bir teknik entegrasyon

Mutabakat kolaylığı

Veri güvenliği

Tek tıkla ödeme kolaylığı

Güvenli ödeme sayfa hizmeti

PCI-DSS uyumlu hizmet

Fraud (sahtecilik) kontrolü

Avantajlı komisyon oranları ile siz de hemen satış yapmaya başlayın.