Search
Hakkımızda
Paratika sanal POS, Asseco SEE’nin 18 yıllık e-ödeme bilgi birikiminden doğmuştur
Paratika Hakkında

Paratika, Nestpay Ödeme Hizmetleri A.Ş.’nin Sanal POS ürünüdür. Nestpay Ödeme Hizmetleri A.Ş., bir Payten Teknoloji A.Ş  firmasıdır.

Paratika üye işyerlerine 6493 Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun ve ilgili mevzuatlar kapsamında Sanal POS vermek üzere lisans almış bir kuruluş olup, firmalara tek bir teknik entegrasyonla paket Sanal POS çözümü sunmaktadır.

Paratika, online kredi kartı ile tahsilat yapmak isteyen firmaların ihtiyacı olan Sanal POS altyapısını, tek tıkla ödeme, tekrarlayan ödeme, fraud kontrolü, tek kanaldan mutabakat şeklinde paket halinde çözüm olarak sunmaktadır.

Payten Hakkında

Payten finansal ve finansal olmayan şirketler için kartlı ve kartsız işlemleri destekleyen kapsamlı ödeme sektörü çözümleri sunar. Çözümler e-Ticaret, mobil ödeme, ödeme işleme, ATM ve POS hizmetlerini içerir. Dış kaynak ve ekipman dahil olmak üzere yazılım ve ilgili hizmetleri bakım ve destek ile tüm portfolio için uçtan uca konusunda uzman ekibi ile sağlar.

Asseco grup bünyesindeki Payten markası yeni olmasına rağmen, Asseco South Eastern Europe Ödeme İş Birimi’nin güçlü performans ve memnun müşterilerinden gelen başarısı vardır. Payten, kendi geliştirdiği yazılım ve hizmetlerden elde ettiği gelir ile Güneydoğu Avrupa bölgesinin önde gelen bilişim firmalarından Asseco South Eastern Europe group (ASEE) şirketidir. ASEE 13 ülkede faaliyet göstererek bankacılık sektöründe en önemli oyuncudur ve diğer dikey sektörlerde de güçlüdür. 1400’den fazla çalışanı ile Asseco Group bünyesinde faaliyet göstermektedir ve Avrupa’nın en büyük ilk 10 yazılım firmaları arasında yer alıyor.

Referanslarımız
Her Gün Asseco e-Ödeme Teknolojisini Kullanan Referanslarımız