Search
Entegratör Firmalar
Hızlı ve kolay entegrasyon ile hemen e-ödeme almaya başlayın.

Asseco SEE’nin 17 yıllık e-ticaret bilgi birikimden doğan Paratika Sanal POS, ödeme hizmeti sunan ve hazır e-ticaret altyapısı sağlayan firmalar ile çalışıyor.  Siz de e-ticaret dünyasında, Paratika Sanal POS ile yer alın. Daha hızlı, kolay ve pratik ödeme alın.

Tahsiledin

Paratika ile yapacağınız tek bir üye işyeri sözleşmesi ile entegrasyona gerek kalmaksızın tahsiledin ile banka ve kredi kartlarından ödeme almaya başlayabilirsiniz. Tek bir sözleşme ile tüm kart markalarından Mobil’den ve Web’ten anında ödeme alın.

KobiMaster

KobiMaster 12 yıllık tecrübesi ile büyük markaların e-ticaret yazılımı ihtiyaçlarına çözüm üretir. E-ticaret süreçlerine bütün olarak bakar ve ERP, Lojistik, pazarlama entegrasyon ihtiyaçlarına da çözüm sunar. Eğer e-ticaret altyapınız KobiMaster ile çalışıyorsa, Paratika sanal POS ile hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

pobol ETİ

pobol software solutions çözümü olan pobol ETİ, ürünlerinizi internet üzerinden pazarlamanızı, tanıtımını yapmanızı sağlayan e-ticaret sistemdir. Son teknolojilerle donatılmış pobol ETİ bir e-ticaret sistesinden beklediğiniz herşeyi size sunar. Eğer e-ticaret altyapınız pobol ETİ ile çalışıyorsa, Paratika sanal POS ile de e-ödemeleri daha hızlı, kolay ve pratik alabilirsiniz.

Wecart

Wecart E-Ticaret, 2013 yılından bu yana ,sürekli gelişen e-ticaret pazarında yeni ve teknolojik çözümler üreterek, müşterilerine anahtar teslim çözümler sunan bir e-ticaret yazılım sistemidir. Eğer Wecart kullanıyorsanız, Paratika sanal POS ile entegre olarak güvenli ödeme alabilirsiniz.

Dokuz Yazılım

Dokuz Yazılım, son yıllarda kitap satış sektörü için geliştirdiği e-ticaret yazılımı ile kitap sektörünün tartışmasız 1 numaralı e-ticaret firması haline gelmiştir. Dokuz Yazılım e-ticaret altyapısı kullanan e-ticaret iş sahipleri Paratika Sanal POS ile güvenli ödeme almaya başlayabilir.

Efasis

Kullanımı oldukça kolay e-ticaret yazılımı olan Efasis, Paratika Sanal POS ile entegre çalışıyor. Siz de hemen başvurun Paratika ile satış yapmaya başlayın.

RGS Yazılım®

Güçlü ve güvenilir bir e-ticaret yazılımı için gerekli olan herşey RGS Yazılım® e-ticaret yazılımında. Şimdi mobil uyumlu, yeni teknolojiler ile sürekli güncellenen bir eticaret sistemi sahibi olun. Paratika entegrasoyunu ile müşterilerinizden kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz.

WebSepet İnternet Hizmetleri

WebSepet İnternet Hizmetleri 2012 İtibariyle tüm internet ihtiyaçlarını karşılamaya kendini adamış, Tüm yeni teknolojileri takip eden, verdiği hizmetleri bu yeni teknolojilerle yoğurarak size kolay kullanımlı gelişmiş E-Ticaret platformu sunar. Sizde yapınıza uygun E-Ticaret paketini seçerek Paratika sanal POS ile hemen ödemelerinizi almaya başlayabilirsiniz.

iSoft İnternet Hizmetleri

iSoft E-Ticaret, Web Tasarım, Yazılım ve Mobil Uygulama alanlarında hizmet vermektedir. 2012 yılından beri 100’den fazla firmayı e-ticaret, web sitesi ve çeşitli yazılımlarla tanıştıran iSoft, internet ve sosyal medya reklamlarında da firmalara çözümler sunmuştur. Bayiler veya bayilerin alt bayileri müşterilerine yaptıkları satışların tahsilatını ana firmanın sanal poslarına yapabilmekteler. Bu sayede hem bayiler hem de alt bayiler ödeme kuruluşlarından sanal pos almaya gerek olmadan satış yapabilmektedirler.

Ödeme Türk İnternet Hizmetleri

Ödeme Türk 2012’den beri e-tahsilat çözümleri sunmaktadır.  Bir çok firmayı e-ticaret,e-tahsilat web sitesi ve çeşitli yazılımlarla tanıştıran Ödeme Türk, internet ve sosyal medya reklamlarında da firmalara çözümler sunmuştur. Türkiye’de sanal pos hizmeti veren 21 bankanın sanal pos entegrasyonu tek ekrandan kullanılabilmektedir. Bayilerden, tüketicilerden, abonelerden, müşterilerinden online hem taksitli hem tek çekim kredi kartı tahsilatı yapılabilmektedir.

Faprika

Faprika, 2007 yılından bu yana e-ticaret yazılımları geliştiren inovatif yazılım şirketidir. Faprika çatısı altında bir araya gelmiş olan kreatif ekip ile kurumların kendi özel dinamiklerine uygun yazılımlar geliştirmekterdir. Eğer Faprika kullanıyorsanız, Paratika sanal POS ile entegre olarak güvenli ödeme alabilirsiniz.

isteerp

İşteERP (GizSoft)

GizSoft 1996 yılında kurulmuş %100 yerli özel yazılım firmasıdır. Kurulduğu günden itibaren yerli ve yabancı şirketlerin özel ERP, POS, WMS ve Web tabanlı yazılımlar geliştirmektedir.Paratika entegrasoyunu ile müşterilerinizden kredi kartı ile ödeme alabilirsiniz.

logo (1)

Nette

2008 yılında kurumsal kimliğini oluşturarak, uzun yıllardır Türkiye’de İnternet Sektöründe hizmet veren Nette Interactive, sunduğu kaliteli hizmetler ile adından sıkça söz ettirmektedir. Nette, Web Sitesi Tasarımı ve Yazılım Geliştirme’nin yanı sıra, Mobil Uygulamalar, Grafik Tasarımı, İnternet Reklamcılığı ve SEO alanlarında  hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak yüksek teknoloji çözümleri geliştirmektedir.Nette altyapısı kullanan e-ticaret iş sahipleri Paratika Sanal POS ile güvenli ödeme almaya başlayabilir.